Newsletter: Хочу получать информации о новостях и скидках
Как к нам приехать:
Найдите для себя идеальный вид транспорта

Tenisový klub Slovan

 

Propozície zimných
dlhodobých medzinárodných
majstrovstiev horného Šariša
v tenise jednotlivcov Wellnes
Spa CUP

1. Účasť a pravidlá : dlhodobej súťaže sa môže zúčastniť každý jednotlivec, ktorý splní podmienky uvedené v ďalších bodoch propozícií. Hráči budú podľa výkonnosti rozdelení do šiestich líg po 6 - 7 hráčov, vždy po odohraní šiestich zápasov prví dvaja z nižšej ligy postupujú a poslední dvaja z vyššej ligy vypadávajú do nižšej. Víťaz každej ligy si prenáša do ďalšieho šesťzápasového kola jeden plusový bod. Odohrajú sa tri kolá po šesť zápasov. V prípade rovnosti bodov dvoch alebo viacerých hráčov rozhodujú o poradí vzájomné zápasy iba hráčov s rovnakým počtom bodov – body,skóre, rozdiel skóre a potom podiel skóre.

2. Lopty: Lopty na stretnutie zabezpečí usporiadateľ v počte dve lopty Wilson US open na každú dvojhru. Po dohode hráčov je možné použiť aj iné – vlastné lopty.

3. Systém hry :Stretnutia ligy sa budú hrať každý deň od 20 h. na obidvoch dvorcoch, v sobotu a v nedeľu v troch časových termínoch, po dohode súperov s organizátorom je možné odohrať zápas aj cez týždeň dopoludnia. Hrá sa na dva víťazné sety, v prípade výsledku 1:1 na sety určí víťaza stretnutia záverečný tie break do 10 bodov. Za každý vyhratý zápas získava hráč dva body do tabuľky, za prehratý zápas 1 bod, ak hráč nenastúpi na zápas bez ospravedlnenia, má 0 bodov!. Každý hráč oznámi usporiadateľovi dni, v ktorých nemôže /alebo chce/ hrať zápasy ligy. Každý hráč môže v prípade choroby alebo zranenia celkovo tri krát požiadať súpera a organizátora o preloženie plánovaného zápasu ligy na iný termín. V prípade, že sa hráči dohodnú na inom termíne, ako bude stanovený v mesačnom rozpise ligy, organizátor im zabezpečí halu v prípade, že je v tomto termíne voľná.

4. Vklad: Vklad jedného hráč do súťaže je 110 Eur. Vklad do súťaže je možné rozdeliť do dvoch alebo troch splátok – prvú splátku 50 Eur odovzdá hráč pred začiatkom prvého majstrovského stretnutia, druhú a tretiu po 30 Eur podľa vlastného uváženia, najneskôr pred začiatkom šiesteho majstrovského duelu.

5.Konečné poradie :Majstrom horného Šariša v tenise jednotlivcov sa stane hráč na prvom mieste prvej ligy po skončení všetkých zápasov ligy. Hrať sa bude systémom každý s každým v jednotlivých ligách, v ligách so šiestimi hráčmi po odohraní piatich kôl budú hrať ešte prvý s druhým, tretí so štvrtým a piaty so šiestym, prví dvaja postúpia potom vyššie a poslední dvajavypadnú.

6.Ceny:Víťaz získa titul majstra horného Šariša, diplom, pohár a peňažnú cenu 200 Eur, hráči na celkovom druhom a treťom mieste diplomy a peňažné ceny v hodnote 125 a 75 Eur a vecné ceny.


Dokumenty:

1. 3_kolo_ligy_vyzrebovanie_vysledky.pdf
2. Vyzrebovanie_zapasov_l-vysledky.pdf
3. 2_kolo_ligy_vyzrebovanie_vysledky.pdf
4. Telefonny_zoznam_hracov_ligy.pdf
5. Propozycje_v_jazyku_polskym.pdf