Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ

Senior špeciál

Dátum príchodu: Počet nocí:
Pokračujte prosím klikom na "Výber izby" podľa zvoleného hotela. Počet osôb doplníte nižšie pri výbere izby.

HOTEL OZÓN ***

Hotel Ozón je najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. V roku 2000 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a ponukou svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov.
Výber izby

HOTEL ASTÓRIA ***

Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľoch a nachádza sa v centre Kúpeľov priamo oproti kúpeľnej kolonáde. Hotel bol postavený v roku 1898 a pri výzdobe fasády a výtvarnej výzdobe interiéru bola použitá neorenesančná a neobaroková ornamentika.
Výber izby

HOTEL ALEXANDER ****

Hotel Alexander **** je novozrekonštruovaný kongresový hotel (bývalý hotel Minerál). Hotel má kapacitu 150 lôžok.
Výber izby

František

FRANTIŠEK *** a hotel MIER ***

František je depandance hotela Astória, nachádza sa 350m od centra kúpeľov. Hotel Mier je situovaný v blízkosti letného kúpaliska s vyhrievanou vodou, 450m od hotela Astória, kde sa dochádza na stravu.
Výber izby

Diana

LUJZA***, DIANA ***, FONTÁNA** a LÍVIA**

Diana, Fontána a Lívia sú menšie ubytovacie zariadenia - vilky, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou. Patria preto k najobľúbenejším vilkám.
Výber izby

ALŽBETA***

Štýlový liečebný dom Alžbeta sa nachádza v kúpeľnom parku, vedľa budovy Balneoterapie, kde sa podávajú liečebné procedúry.
Výber izby

vilka Eta

VILKY Eta, Marína, Eva, Blanka, Srnka, Mignon, Iveta

V areáli kúpeľov sa nachádzajú depandance hotelov, nazývané vilky, v ktorých poskytujeme ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách. Stravovanie je poskytované v jednotlivých hoteloch.
Výber izby

Späť