Newsletter: mám záujem o odber noviniek
 • FOTOGALÉRIA/VIDEO
 • REFERENCIE
 • AMBULANCIE
 • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
 • FAQ
AKO SA K NÁM DOSTANETE:
Nájdite si ideálny spôsob dopravy

DETSKÁ LIEČEBŇA VALENTÍNA

Detská liečebňa Valentína bola otvorená už v roku 1980. Nachádza sa v prekrásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov, a je obklopená peknou prírodou. Ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách.
 

Charakteristika zariadenia

Pre záujemcov o kúpeľnú liečbu detí sme vytvorili samostatnú stránku: www.kupelepredeti.sk. Kliknite na odkaz web stránky a nájdete všetky podrobné informácie týkajúcej sa liečby detských pacientov.

 

Detská liečebňa Valentína bola otvorená už v roku 1980. Nachádza sa v prekrásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov, a je obklopená peknou prírodou.

Ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách. Celková kapacita tejto liečebne je 48 lôžok. Liečebňu tvoria dve poschodia a ubytovať je možné sa v troj-posteľových alebo štvor-posteľových izbách. Sociálne a hygienické priestory sú súčasťou každého poschodia.

Na 1. poschodí je spoločenská miestnosť vybavená televízorom, DVD technikou, stolnotenisovým stolom. Na prízemí sa nachádza ambulancia lekára, telocvičňa s orbitracmi, bežiacim pásom, fit loptami . Pre rodinných príslušníkov, ktorí prichádzajú za svojimi deťmi je na prízemí v liečebni Valentína návštevná miestnosť. Pri rekonštrukcii budovy boli použité ekologické materiály, ktoré spĺňajú medicínske kritéria.

 

Popis pobytu

V našich kúpeľoch poskytujeme komplexnú kúpeľnú starostlivosť pre detských pacientov s nasledovným indikáciami:

 • XXI. onkologické choroby
 • XXII. choroby obehového ústrojenstva
 • XXIII. choroby tráviaceho ústrojenstva
 • XXIV. choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou
 • XXV. netuberkulózne choroby dýchacích ciest
 • XXVIII. choroby obličiek a močových ciest
 • XXIX. gynekologické choroby


Návrh na kúpeľnú liečbu môže vypísať všeobecný lekár so starostlivosťou o deti a dorast na základe odporúčania lekára špecialistu (gastroenerológ, imunoalergológ, pneumoftizeológ, chirurg, otoryngológ, endokrinológ, diabetológ, kardiológ,onkológ, gynekológ).

Po schválení návrhu na kúpeľnú liečbu zdravotnou poisťovňou, ktorej je dieťa poistencom,
dostanete poštou oznámenie o schválení úhrady kúpeľnej starostlivosti v skupine "A" s doplňujúcimi informáciami. Súčasne je návrh na kúpeľnú liečbu zaslaný aj kúpeľom. "Predvolanie na kúpeľnú liečbu" od nás dostanete cca 14 dní pred nástupným termínom. Ak Vám zdravotná poisťovňa odsúhlasila doprovod na kúpeľnú liečbu t.j. rodič je na pobyte spoločne s dieťaťom, zašleme Vám cenník pre "doprovody" platný na daný rok. V cene je zahrnutá celodenná strava, ubytovanie spoločne s dieťaťom v liečebnom dome Eva alebo inom vhodnom ubytovacom zariadení.

Pri príchode na kúpeľnú liečbu autobusom, vlakom môžete si zabezpečiť bezplatne prepravu batožiny na tel. číslach 054/477 4346, 477 2717 v čase od 7.00 – 15.30 hod. Detská liečebňa Valentína bola otvorená už v roku 1980. Nachádza sa pri letnom kúpalisku, v prekrásnom prostredí Bardejovských Kúpeľov, obklopená krásnou prírodou.
Ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách. Celková kapacita tejto liečebne je 48 lôžok. Liečebňu tvoria dve poschodia a ubytovať je možné sa v trojposteľových alebo štvorposteľových izbách. Sociálne a hygienické priestory sú súčasťou každého poschodia. Na 1. poschodí je spoločenská miestnosť vybavená televízorom, DVD technikou, stolnotenisovým stolom. Na prízemí sa nachádza ambulancia lekára, telocvičňa s orbitracmi, bežiacim pásom, fit loptami .
Pre rodinných príslušníkov, ktorí prichádzajú za svojimi deťmi, je na prízemí v liečebni Valentína návštevná miestnosť. Pri rekonštrukcii budovy boli použité ekologické materiály, ktoré spĺňajú medicínske kritéria.
 

Prosím vyberte typ pobytu:

Fotogaléria

Späť