Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ
AKO SA K NÁM DOSTANETE:
Nájdite si ideálny spôsob dopravy

ALŽBETA***

Štýlový liečebný dom Alžbeta sa nachádza v kúpeľnom parku, vedľa budovy Balneoterapie, kde sa podávajú liečebné procedúry.
 

Charakteristika zariadenia

Štýlový liečebný dom Alžbeta sa nachádza v kúpeľnom parku, vedľa budovy Balneoterapie, kde sa podávajú liečebné procedúry.  Liečebný dom bol komplet zrekonštruovaný v roku 2016. Ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, k dispozícii je aj apartmán zariadený v štýle Sisi.  Liečebný dom Alžbeta je prepojený s Balneoterapiou spojovacou chodbou a tým aj s ostatnými troma hotelmi - Astóriou, Ozónom a Alexandrom. Klienti ubytovaní v Alžbete sa stravujú v jedálni hotela Astória/Ozón.

Budova je trojposchodová s výťahom. Alžbeta má vlastnú recepciu a priamo v budove sa nachádza aj soľná jaskyňa, ktorá je k dispozícii všetkým návštevníkom kúpeľov. Na prízemí liečebného domu sa nachádza Muzeálny apartmán Sisi a možnosť zakúpiť si rôzne darčekové predmety v štýle Sisi.

 

IZBA ŠTANDARD *** : TV sat,  rádio, telefón, chladnička,  WC, sprcha

APARTMÁN SUPERIOR ***+: LCD televízor so satelitným príjmom, rádio,  telefón, minibar, rýchlovarná kanvica, hotelový  trezor, sušič na vlasy, kozmetické zrkadlo, osobná váha, župan, WC, vaňa, obývacia a spálňová časť, kuchynský kút
 

Kapacita liečebného domu je 137 lôžok: 3 trojposteľové izby štandard ***, 63 dvojlôžkových izieb štandard ***, 1 dvojlôžkový apartmán Sissi superior ***+

 

APARTMÁN

Prosím vyberte typ pobytu:

Späť