Newsletter: mám záujem o odber noviniek
  • FOTOGALÉRIA/VIDEO
  • REFERENCIE
  • AMBULANCIE
  • DARČEKOVÉ POUKÁŽKY
  • FAQ
AKO SA K NÁM DOSTANETE:
Nájdite si ideálny spôsob dopravy

Stravovanie

Stravovanie je poskytované v hoteli Ozón v jedálňach Amélia a Napoleon s kapacitou 513 miest, v hoteli Astória v dvoch vzájomne prepojených jedálňach Elizabeth a Ludvik s celkovou kapacitou 236 miest a v hoteli Alexander.

Jedáleň Napoleon (hotel Ozón) a Elizabeth (hotel Astória) - stravovanie samoplatiacich klientov

Ponúkajú raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Ponuka raňajok: mäsové, mliečne výrobky, nátierky, kaše, teplé jedlá, cereálie, čerstvá zelenina, ovocný šalát, káva, porciovaný čaj, džús, voda ako aj ponuka chleba a pečiva. Na obed a večeru má klient možnosť výberu z bufetových stolov (polievka, mäsité jedlo, zeleninové a múčne jedlá, zeleninový bufet.

Pokiaľ k dobrému jedlu preferujete pohár vína, piva, nealka alebo destilátu, obsluha Vám ponúkne z nášho nápojového lístka. 

 

Jedálne Amélia (hotel Ozón) a Ludvig (hotel Astória) - stravovanie klientov zdravotných poisťovní a samoplatcov II. kategórie:

Raňajky sú podávané formou bufetu, ktorý ponúka bohatý výber mäsových, mliečnych výrobkov, zeleniny, pečiva a teplých jedál. Z nápojov je v rámci raňajok ponúkaná káva z kávomatu, čaj, mlieko, ovocný nápoj, voda.

Hlavné jedlá – obedy a večere si klient vyberá z 5 druhov jedál. Jedlá podľa objednávky sú od 2. dňa po príchode. K obedu má klient možnosť výberu z 2 druhov polievok a 2 druhov zeleninových šalátov, ktoré sa nachádzajú na bufetovom stole. 
 

Po konzultácii s asistentom výživy je možné klientovi poskytnúť aj individuálnu stravu pri závažných zdravotných problémoch/ bezlepková, bezlaktózová, antihistaminová, vegánska, vegetariánska strava/. Príplatok za špeciálnu diétu v prípade plnej penzie 1,50 € / deň. 

Reštaurácia v hoteli Alexander ponúka jedlá modernej európskej gastronómie pripravované z kvalitných surovín pod vedením  šéfkuchára Mareka Švara.

Kaviareň v hoteli Ozón ponúka nefajčiarske priestory na príjemné posedenie. V lete -  letná terasa.

Ponuka alko/nealko nápojov, teplých, studených  a miešaných nápojov. Denne čerstvé múčniky vlastnej výroby. Kapacita kaviarne - 56 miest, letná terasa – 24 miest. Vstup na tanečnú zábavu je bez poplatku.

Otváracie hodiny:

PO 12:00 – 22:00

UT 12.00 – 22:00

ST 12.00 – 22:00

ŠT 10.00 – 23:00  s hudobnou produkciou

PI 10.00 – 23:00  s hudobnou produkciou

SO 10.00 – 23:00 s hudobnou produkciou

NE 10.00 – 23:00 s hudobnou produkciou

 

FOTOGALÉRIA HOTELA OZÓN

 

Jedáleň Napoleon    
     
Jedáleň Amélia    

 

FOTOGALÉRIA HOTELA ASTÓRIA

Jedáleň Elizabeth

 

Jedáleň Ludvig

   
     

 

 

FOTOGALÉRIA REŠTAURÁCIE HOTELA ALEXANDER

 

Pre detských klientov poskytujeme stravovanie v jedálni hotela Mier: